mgr kosmetologii Katarzyna Zasuń

właściciel praktyki

W 2011 ukończyła kierunek kosmetologii na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Swoje umiejętności i doświadczenie zdobyła podczas pracy w gabinetach kosmetologicznych min. w Instytucie Zdrowia i Urody Yasumi w Poznaniu (ponad 2,5 roku). Stale podnosi swoje kwalifikacje, jest uczestniczką licznych kursów praktycznych i sympozjów kosmetyczno – medycznych zarówno w kraju jak i za granicą, z obszaru zabiegów twarzy, szyi i dekoltu. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach z zakresu kosmetyki stosowanej z zabiegami kosmetologii estetycznej. Z przyjemnością wykonuje zabiegi estetyczne Icoone na twarz i ciało oraz zabiegi z wykorzystaniem potencjału lasera diodowego. Dbałość o jakość wykonywanych zabiegów i indywidualne podejście do pacjenta motywuje ją do uczestnictwa w kongresach i sympozjach naukowych, pogłębiając nieustanne wiedzę naukową i wprowadzanie na rynek najnowszych technologii z zakresu kosmetologii. Jest członkinią Stowarzyszenia Przyjazna Kosmetyka.

Pasjonatka treningów funkcjonalnych TRx, w wolnych chwilach lubi czytać książki i słuchać muzyki. Interesuje się dietetyką. Prywatnie uwielbia jeść i przygotowywać sushi.

Wiktor Suchy

Lekarz

Ukończył studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Z zainteresowaniem i pasją wykonuje w Naszym Gabinecie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Odbył w tej dziedzinie wiele kursów, m.in. z zakresu stosowania wypełniaczy do korekcji tkanek miękkich, technik iniekcji toksyny botulinowej, mezoterapii, intralipoterapii i adipocytolizy oraz całościowej regeneracji skóry przy pomocy osocza bogatopłytkowego. Ciągle się szkoli i pogłębia swoją wiedzę.
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Interesuje się sportem i zdrowym odżywianiem. W wolnym czasie lubi pływać, oglądać filmy i podróżować.

Adrianna Filipiak

Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Z zamiłowaniem wykonuje zabiegi depilacji laserowej i masażu podciśnieniowego Icoone. Starannie opiekuje się pacjentami. Z chęcią poszerza umiejętności na szkoleniach. Swoje obowiązki wykonuje ze szczególną dokładnością.

Uwielbia gotować swoje inspiracje czerpie z kuchni śródziemnomorskiej, swój wolny czas lubi spędzać na jeździe konnej gdzie odnosi sukcesy w zawodach skokowych