Implanty

Zarezerwuj wizytę już teraz: 606 571 630
Implanty

Implant Stomatologiczny – Poznań

IMPLANT STOMATOLOGICZNY  to tytanowy element wszczepiany w kość szczęki lub żuchwy, zastępujący korzeń utraconego zęba.  Odpowiada za utrzymanie części koronowej zęba w odpowiednim miejscu i fizjologicznie naśladuje sposób przenoszenia sił nagryzania. Jest to uzupełnienie protetyczne zakładane na stałe, nieruchome i nie wyjmowane przez Pacjenta (korony i mosty na implantach) lub ruchome (protezy overdenture) wsparte na kilku implantach. Bardzo dobra kosmetyka tego rodzaju odbudowy i jej trwałość dają implantom dużą przewagę nad innymi rozwiązaniami. Implant wprowadzony zostaje w kość szczęki lub żuchwy i na jego bazie odbudowywana zostaje korona zęba.Zostawienie pustego miejsca po zębie może doprowadzić do utraty kości w miejscu luki, przeciążeń pozostałych zębów, jak i wielu innych problemów. Należy zdać sobie sprawę z tego, że zęby tworzą spójny zespół i w momencie, gdy któregoś zabraknie, zaczynają się przesuwać lub wysuwać, aby spotkać inne, z którymi mogłyby kontaktować.

Implant Stomatologiczny – Co umożliwia?

Przy pomocy implantów możemy odbudować częściowe braki uzębienia lub dokonywać pełnej rekonstrukcji zgryzu w przypadkach, kiedy nie mamy już własnych zębów

Implant Stomatologiczny – czy każdy może mieć?

W dzisiejszych czasach prawie każdy może mieć wszczepiony implant stomatologiczny. Często słyszymy o sytuacjach, które opisują negatywne skutki wykonania wszczepu, jednak przy wykonaniu odpowiednich badań możemy zminimalizować ryzyko wystąpienia odrzucenia przez organizm implantu.

Implant Stomatologiczny – wskazania

Wskazania do wykonania zabiegu:

  • częściowy brak zębów
  • całkowity brak zębów
  • pojedynczy brak zęba

Implant Stomatologiczny – przeciwskazania

Przeciwskazania do wykonania zabiegu:

  • Cukrzyca
  • Choroby psychiczne
  • Zły stan higieny jamy ustnej
  • Uzależnienia od alkoholu i narkotyków
  • Choroby Nowotworowe
  • wiek poniżej 18 roku życia

Implant Stomatologiczny – Ceny

Koszt zabiegu jest uzależniony od ilości oraz implantu wykorzystanego podczas zabiegu. W naszym Gabinecie wszczepiamy implanty o najwyższych światowych standardach, chcemy byś wyszedł od nas z pięknym i pełnym uśmiechem.

Wybierz zabieg implantologiczny i ciesz się pełnią uśmiechu

Do zobaczenia w naszym gabinecie w centrum Poznania

 

Implant
cena zależy od ilości implantów
od 2000 PLN
Korona na implancie od 1500 PLN
Podniesienie zatoki od 1500 PLN
Korona tymczasowa od 800 PLN

Kalkulator ratalny