Skutecznie leczenie kanałowe

Zarezerwuj wizytę już teraz: 606 571 630

Rozwój endodoncji umożliwił uzyskanie trwałych i przewidywalnych wyników leczenia. Zastosowanie mikroskopu zabiegowego pozwala leczyć z precyzją dotąd niedostępną. Skomplikowana i nietypowa anatomia kanałów korzeniowych często jest przyczyną niepowodzenia tradycyjnych metod leczenia kanałowego. Dzięki bardzo dużemu powiększeniu możliwe jest dokładne leczenie i odnajdywanie wszystkich kanałów korzeniowych, co jest konieczne dla uzyskania optymalnych rezultatów leczenia.

Zastosowanie mikroskopu pomaga też w usuwaniu złamanych narzędzi oraz w leczeniu kanałów zobliterowanych(zarośniętych) o trudnej anatomii. Również w przypadku usuwania starego wypełnienia z kanałów (powtórne leczenie kanałowe) konieczne jest użycie mikroskopu. Należy jednak podkreślić, że mikroskop stomatologiczny w naszej placówce nie jest wykorzystywany tylko w tych najtrudniejszych przypadkach. Urządzenie to bardzo poprawia precyzję w codziennej pracy stomatologa, ponieważ umożliwia lepsze widzenie i podnosi jakość pracy.

Przeprowadzamy każde wysokospecjalistyczne leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu zgodnie z najwyższymi standardami.

Świadczymy także specjalistyczne leczenie kanałowe pod mikroskopem dla Pacjentów z innych placówek i gabinetów szukających takiej pomocy.

Wielu lekarzy kieruje do nas swoich Pacjentów w celu wykonania leczenia kanałowego w trudnych przypadkach.

Badanie jamy ustnej od 50 PLN
Leczenie kanałowe od 400 PLN
Odbudowa na włóknie szklanym od 400 PLN
Leczenie kanałowe powtórne od 600 PLN
Zamknięcie perforacji mikroskopowo od 50 PLN
Usunięcie złamanego narzędzia z kanału od 300 PLN
Wzmocnienie włóknem szklanym od 250 PLN
Wypełnienie światłoutwardzalne w mikroskopie od 200 PLN
Znieczulenie komputerowe od 50 PLN

Kalkulator ratalny