Trwałe i szczelne wypełnienia

Zarezerwuj wizytę już teraz: 606 571 630
Trwałe i szczelne wypełnienia

Wypełnienie (plomba)  – Poznań

Od lat zajmujemy się leczeniem próchnicy, nasze wypełnienia to najwyższa precyzja i trwałość. W Poznaniu świadczymy swoje usługi od niespełna 3 lat.  Wypełnienie – czyli plomba zakładana do zęba to najbardziej nowoczesny i dający największą gwarancję trwałości sposób leczenia próchnicy. W naszym gabinecie leczenie próchnicy odbywa się osłonie koferdamu oraz w bardzo dużym powiększeniu, które zapewnia nam mikroskop.

Wypełnienie (plomba) – co to jest koferdam?

Koferdam jest to specjalny arkusz gumy, który za pomocą spejanlej klamerki zaczepiany jest na zębach osłaniając miejsce zabiegu przed śliną oraz wydychanym powietrzem. Daje to duzy komfort Wam jako Pacjentom oraz naszemu zespołowi, dzieki temu możemy sprawnie wykonać pracę.

 

Wypełnienie (plomba) – po co mikroskop?

Mikroskop daje nam bardzo duże powiększenie co umożliwia bardzo dokładne wykonanie wypełnienia. W powiększeniu jesteśmy wstanie zobaczyć każdy najdrobniejszy szegół, odtworzyć naturalny wygląd zęba – każdy najmniejszy szcegół, każdą bruzdę czy guzek, osiągamy równiez dzięki temu efekt braku wypełnienia. Dzięki powiekszeniu jesteśmy w stanie tak dokładnie odbudować ubytek, że nie jest on widoczny gołym okiem.

 

Wypełnienie (plomba) – jakie plomby wykonujecie?

Wykonujemy wypełnienia kompozytowe – światłoutrawdzalne, czyli takie które twardnieją pod wpływem naświetlania. Do wykonania takiego wypełnienia używamy materiałów najlepszych na świecie, które sprowadzamy ze Stanów Zjednoczonych . Posiadamy w naszych zasobach najnowsze materiały które są biokompatybilne z organizmem człowieka, zachowuje się jak naturalne szkliwo, jego wytrzymałość jest jest taka sama jak wytrzymałość złota. Materiały te jako jedyne na rynku załamują światło tak samo jak naturalne tkanki zeba co powoduje brak szarzenia, i sztucznego wyglądu.

 

Wypełnienie (plomba) – czy taka plomba może się przebawić?

Materiały którymi pracujemy ze względu na swoje właściwości nie szarzeją, nie żółkną oraz nie zmnieniaja swojej barwy.

 

Wypełnienie (plomba) – na jak długo wystarczy takie wypełnienie?

Często po 3 – 5 latach następuje proces rozszczelnienia i konieczność wymiany wypełnienia. Praca z koferdamem oraz mikroskopem daje ogromne możliwości, dzięki szczelności jaką uzyskujemy zakładajac koferdam oraz powiększeniu jakie daje mikroskop nasze wypełnienia utrzymują trwałość od 10 do 15 lat.

 

Wypełnienie (plomba) – czy kolor wypełnienia nie będzie się wyróżniać?

Posiadamy całą paletę barw wsytępujących odcieni zębów u człowieka co pozwala nam idealnie dobrać kolor wypełnienia do Waszych oczekiwań.

 

Wypełnienie (plomba) – czy za każdym razem musi zostać wykonane wypełnienie?

W większości przypadków wypełnienie jest wystarczającym rozwiązaniem. Zdarza się jednak, że zachodzi konieczność wykonania innego rodzaju wypełnienia. Jeżeli ubytek jest bardzo duży i istnieje prawdopodobieństwo, że zniszcenie zęba jest zbyt duże zalecamy wykonanie onlay kompozytowego.

 

Wypełnienie (plomba) – co to jest onlay kompozytowy?

Onlay kompozytowy to taka specjalna plomba, która jest wykonywana w labolatorium specjalnie dla Was. Pozwala ona na uzykanie maksymalnej szczelności oraz zapewnia efekt naturalnego zęba nie zainfekowanego próchnicą.

 

Wypełnie (plomba) – korzyści

  • zdrowe zęby
  • estetyczny wygląd
  • trwałosć na długie lata
  • komfort gryzienia

 

Wypełnienie (plomba) – cena

Cena uzależniona jest od wielu czynników, aby jednoznacznie określic koszt leczenia zazwyczaj zapraszamy na konsultację podczas której wykonujemy badanie jamy ustnej oraz określamy czy w danym  zębie koniecznej jest wykonanie wypełnienia czy lepiej będzie wykonać onlay kompozytowy.

Wypełnienie światłoutwardzalne w mikroskopie od 200 PLN
Wypełnienie w zębie mlecznym od 50 PLN
Inaly/Onlay kompozytowy od 700 PLN

Kalkulator ratalny