lek. stom. Radosław Dura

właściciel praktyki

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2007r.
Swoje doświadczenie zdobywał pracując przez 8 lat w prywatnych gabinetach na terenie Poznania. Od 2010r. prowadzi własny gabinet specjalizujący się w pracy w powiększeniu, świadcząc najwyższej jakości zabiegi i usługi z wykorzystaniem mikroskopu. Zajmuje się kompleksowym leczeniem stomatologicznym, a jego obszar zainteresowań to leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz periochirurgia i implantologia. Jestem członkiem ITI Study Club i Dawson Academy. Ukończył szereg kursów wielopoziomowych ze stomatologii estetycznej, z periochirurgii oraz endodoncji – leczenia kanałowego pod mikroskopem. Dodatkowo dbając o estetyczne aspekty zewnętrznego wyglądu twarzy odbył kurs z ostrzykiwania kwasem hialuronowym.

Karina Flieger

Dyplomowana asystentka stomatologiczna.

W 2014r. ukończyła szkołę dla asystentek stomatologicznych w Poznaniu. Współpracuje z doktorem od 2013r. Przeszła praktyczne kursy higienizacji m.in. kurs usuwania kamienia, piaskowania zębów oraz kurs języka migowego. Przeprowadza w naszej praktyce zabiegi higienizacji, sterylizacji oraz opiekuje się pacjentami. Wraz ze zdobytym doświadczeniem i odbytymi kursami asystuje przy zabiegach.

Pasjonuje się nowymi rozwiązaniami technologicznymi, kocha zwierzęta w szczególności psy i koty, wolny czas spędza na czytaniu książek

Adrianna Filipiak

Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Opiekuje się pacjentami i chętnie udziela informacji na temat świadczonych usług stomatologicznych. Wraz z odbytymi kursami i zdobytym doświadczeniem asystuje przy zabiegach. Chętnie poszerza swoje umiejętności zawodowe na szkoleniach.

Uwielbia gotować swoje inspiracje czerpie z kuchni śródziemnomorskiej, swój wolny czas lubi spędzać na jeździe konnej gdzie odnosi sukcesy w zawodach skokowych